Geri Dön
Katılımcı Firma
Anasayfa / Firma Profili

Yılmaz Sünger

E/F-1

Hakkımızda

 

 

YILMAZ SÜNGER faaliyetlerine 1980 yılında YILMAZ TİCARET ünvanı adı altında döşemelik malzeme satışı ile başlamış, başarılı stratejileri ve sunduğu kaliteli hizmetten aldığı güçle 1996 yılında YILMAZ SÜNGER KUMAŞ VE DÖŞEMELİK MALZEME LTD.ŞTİ. ünvanı ile faaliyetlerini halen sürdürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yatırımlarına ara vermeden devam eden YILMAZ SÜNGER 2001 yılı başında YILMAR markası adı altında YILMAR ÇELİK TEL YAY SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak 15.000 metrekare kapalı alanda entegre bir tesis olarak üretime başlamıştır. Ve bu hamlesi ile birlikte YILMAZ ŞİRKETLER GRUBU ünvanını elde etmiştir. 

YILMAZ ŞİRKETLER GRUBU, kalitesi, teknolojisi ve dinamik yapısı ile sektörün en önemli öncülerinden biri olurken, 2003 yılında BELETTE ve MAZZ Collection markalarıyla YILSAY TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında 10.000 metrekare kapalı alanda döşemelik kumaş üretimine başlamıştır. 2003 yılında yıllık 750.000 mt olarak üretimini, yatırımlarına ara vermeden 2011 yılında 3.500.000 metre seviyesine çıkarmıştır.

YILMAZ ŞİRKETLER GRUBU' na 2006 yılında dahil olan EYŞANMOB, DURALLİ markası ile yaylı yatak üretimini 10.000 metrekare kapalı alanda sürdürmektedir. Uyku sağlına ve ergonamiye uygun yataklar üretmek hedefi ile ilerleyen EYŞANMOB, yatak sistemleri üretimini yeni ürün çeşitleriyle sürdürmeye devam etmektedir.