Geri Dön
Katılımcı Firma
Anasayfa / Firma Profili

Selenga

F-14

HAKKIMIZDA
     Selenga Mobilya, kullanım alanlarını verimli değerlendiren, kolay montaj yapılabilen, uzun ömürlü ve konforlu mobilyaları, evinizle bütünleştirmektedir.
     Sizlerde kendi çizginizi, belirleyip, tarafımızdan imal edilecek ürünlerle kendinize özgü mobilyaları yaratıp, doğanın sıcaklığını mekanlara taşıyabilirsiniz.
Selenga Mobilya her biri yenilikçi bir anlayışın ürünü olan mobilyalarımız, özgün tasarımları, esnek-rahat kullanımları, kaliteli ve zengin aksesuarları ile ön plana çıkmaktadır. Sizlere selenga mobilya collection ile en yüksek             kalitede size özel tasarımlarla ürünlerini sunmaktadır.
     Siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmeniz için kaliteden ödün vermeden Selenga mobilya güvencesiyle sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.
     Kalite, estetik ve konfora değer veren Selenga Mobilyanın düşüncesi yaşadığınız mekanların güzeliğine katkıda bulunabilmektedir.
     Beğeni ve gereksinimlerinize uygun olarak ürettiğimiz kendi tasarımlarımızı sizlere sunuyoruz.Firma tarafından tasarlanan ürünlerinin her biri birinden değişiktir.