Geri Dön
Modef Hakkında
Anasayfa / Mobilyada şölen başlıyor
image
5-10 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan 44. MODEF Expo İnegöl Mobilya Fuarı, bugün kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Kapı girişlerinde ziyaretçilerin HES kodlarına bakılarak ateşleri ölçülecek ve maskesiz ziyaretçiler fuar alanına alınmayacak.
5-10 Ekim 2020
Mobilyada şölen başlıyor

184 FİRMA VAR

Bu yıl 5-10 Ekim tarihleri arasında 44. kez düzenlenecek olan MODEF EXPO, kapılarını açıyor. İlave portatif bina ile toplamda 27 bin 100 metrekare alanda 184 firmanın boy göstereceği fuarda, mobilyacılar yeni modellerini hazırladı.  

TÜM TEDBİRLER ALINDI

Koronavirüs tedbirlerinin yoğun bir şekilde uygulanacağı fuarda, kapı girişlerinde ziyaretçilerin HES kodlarına bakılarak ateşleri ölçülecek ve maskesiz ziyaretçiler fuar alanına alınmayacak.

MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, “İnegöl’ün, Türkiye’de mobilyanın başkenti oluşu ortaya koyulan bu çabalar sayesinde gerçekleşiyor. Gerek şehrimizin gerekse üreticilerimin, bu emek ve çabalarının sonucunu İnegöl Mobilya Fuarında bir kez daha alacaklarına inanıyoruz. İnegöl Mobilya Fuarımız gerek katılımcılarımız gerekse yurtiçi ve yurtdışından oluşan ziyaretçi talepleriyle bir kez daha sektöründe ilgi odağı olduğunu ispatlamış bulunmaktadır. Gerçekleştireceğimiz fuarımızda misafirlerimize sunacağımız kalite ile bu beklenti ve inancın karşılığını vereceğiz.”

 

 

“Tüm üreticilerimiz fuarımıza yoğun bir şekilde hazırlandılar. Gerçekleştirdikleri AR-GE ve inovasyonlar sonucu ortaya koydukları ürünlerini fuar alanımızda misafirlerimizin beğenisine sunacaklar. Fuar alanımızın giriş-çıkışları teması engelleyecek şekilde ve tek yönlü gidiş-geliş ortamı düzenlenmiş durumdadır. Kapı girişlerinde ziyaretçilerimizin HES kodlarına bakılırken ateşleri ölçülecek ve maskesiz ziyaretçilerimiz fuar alanımıza alınmayacaklar. Sosyal mesafeye ve diğer tüm pandemi önlemlerine sahip bir fuar gerçekleştiriyoruz. Fuarımızın ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni eder, katılan firmalarımıza bol ve bereketli kazançlar dilerim” dedi.