Geri Dön
Modef Hakkında
Anasayfa / İnegöl’de fuar heyecanı
image
İnegöl’de fuar heyecanı

MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanımız Yavuz Uğurdağ, 5-9 Nisan tarihleri arasında 155 firmanın katılımıyla düzenlenecek olan fuar ile alakalı tüm sağlık tedbirlerini aldıklarını ifade etti. Hazırlıkların sürdüğünü belirten Başkan Uğurdağ, hazırlıkların sürdüğünü söyledi.

 

5-9 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 43. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı ile ilgili MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanımız Yavuz Uğurdağ, açıklamalarda bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

Fuar ile ilgili çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Uğurdağ, “Ülkemizde 2021 yılında düzenlenecek olan ilk mobilya fuarı olma önceliğini elinde bulunduran İnegöl Mobilya Fuarımızda bu yıl 155 firmamızın boy gösterecek. Firmalarımız, yeni sezona yönelik hazırladıkları ürünlerini mobilyanın kalbinin atacağı fuarımızda hem yurtiçi hem de yurtdışından gelecek olan misafirlerimize sergileyecekler. Çok önemli olan fuarımızı gerçekleştireceğiz. Fuara katılan firmalarımız stantlarını kurmaya başladı. Reklam çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah bir aksilik olmaz.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ EN ÜST SEVİYEDE OLACAK

 

 

 

 

Fuarda koronavirüs tedbirlerinin en üst seviyede olacağının altını çizen Başkan Uğurdağ, “Fuarımız ile alakalı olarak Sağlık Bakanlığımız ve Bilim Kurulumuzca belirlenen koronavirüs tedbirlerini yerine getirerek güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturduk. Tüm sağlık tedbirlerini aldık almaya da devam ediyoruz. Ekim ayında yaptığımız fuarda bunun tecrübesini en üst seviyede edindik. Fuarımıza katılım göstermek isteyen misafirlerimizin hiçbir tereddütleri ya da endişeleri olmasın. Fuarımızın iptali gibi bir durum söz konusu değildir. Tüm misafirlerimizi 5-10 Nisan tarihleri arasında mobilyanın kalbi olan 43. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarımıza bekliyoruz” diye konuştu.