Geri Dön
Modef Hakkında
Anasayfa / İMOS Başkanı Osman Aybil, üyelerinin fuardan memnun olduğunu belirterek, Modef Fuarının pandemi şartlarında yapılabilecek en iyi fuarlardan biri olduğunu, fuarın bereketli ve bol ziyaretçili geçtiğini söyledi.
image
İMOS Başkanı Osman Aybil, üyelerinin fuardan memnun olduğunu belirterek, Modef Fuarının pandemi şartlarında yapılabilecek en iyi fuarlardan biri olduğunu, fuarın bereketli ve bol ziyaretçili geçtiğini söyledi.

Başkan Osman Aybil, “Pandemi nedeniyle fiziki fuarların iptal olduğu günümüzde sanal fuar sistemi ile üreticilerimizin yeni pazarlama metodları ile işlerine devam etmelerine yardımcı oldu. 43. MODEF fuarını tamamladık. MODEF’in, pandemi şartlarında yapılabilecek en iyi fuarlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Bereketli ve bol ziyaretçili geçen fuarımızın detaylarını zaten sizlerle MODEF yönetim kurulu olarak bilahare paylaşacağız. Yeni fuar alanımızın da bir an önce İnegöl’e kazandırılması için çalışmalarımıza hız vereceğiz. 30 bin çalışanın istihdam edildiği, son bir yılda pandemiye rağmen 535 milyon dolar ihracat yapan İnegöl mobilya sektöründe İMOS’un payı büyüktür. İnegöl mobilya sektörünün başarısı ortada. Bu başarı çıtasını daha yukarı çıkarmak yine bizim elimizde. Bu yüzden; yeni dönemde ‘katma değerli ürün’ ve ‘güçlü ihracat pazarları’ ana konularımız olacak. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte İMOS’u ve İnegöl mobilya sektörünü inşallah daha da ileriye taşıyacağız.” diye konuştu.