Geri Dön
Modef Hakkında
Anasayfa / Fuarımız 5-9 Nisan tarihleri arasında düzenlenecektir.
image
Fuarımız 5-9 Nisan tarihleri arasında düzenlenecektir.

Bursa'nın kırmızı riskli iller arasına girmesinin ardından hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle fuarın günü kısaltıldı. Fuar 9 Nisan Cuma günü sona erecek.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

Yeni yasakları açıklayan Erdoğan, Kırmızı kategorideki illerde sadece pazar günü uygulanan sokağa çıkma sınırlamasının artık Cumartesi ve Pazar günü olarak süreceğini söyledi.Bursa'nın da kırmızı kategorideki iller arasında bulunması nedeniyle Cumartesi ve Pazar günü sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.

 

 

MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanımız Yavuz Uğurdağ, 5 Nisan'da 155 firmanın katılımıyla açılacak olan fuarın 9 Nisan Cuma günü sona ereceğini ifade etti.

 

 

 

 

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle fuarın Cumartesi günü düzenlenmeyeceğini aktaran Uğurdağ, tüm sağlık tedbirlerini aldıklarını söyledi.

 

 

 

 

Başkan Uğurdağ şöyle konuştu; "Fuarımıza katılım göstermek isteyen misafirlerimizin hiçbir tereddütleri ya da endişeleri olmasın. Fuarımızın iptali gibi bir durum söz konusu değildir. Tüm misafirlerimizi 5-9 Nisan tarihleri arasında mobilyanın kalbi olan 43. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarımıza bekliyoruz” dedi.