Geri Dön
Katılımcı Firma
Anasayfa / Firma Profili

COŞKUN MOBİLYA

F-4

Tüketici Mutluluğunu ilke edinen Coşkun, mobilya İnegöl'ün önde gelen ahşap mobilya grupları üreticilerindendir.

 

 

    Modern tarzda mobilya üretimini branş olarak seçen ve bu konuda her geçen gün yeni bir adım atan kuruluşumuzun temelleri 1987 yılına dayanmaktadır. 2004 yılından itibaren ise, profesyonel bir kadro ile Coşkun Mobilya markasını oluşturmuştur. Özgün tasarımlarımızın yanı sıra, tüketici talepleri doğrultusunda kişiye ve mekana özel üretimler yapmaktadır.

 

 

 

 

    Amacımız çok sayıda model, zengin renk ve kalite model seçenekleri ile sizlere daha yaşanabilir mekanlar hazırlayarak hayatınızı kaliteleştirmek ve kolaylaştırmaktır.

 

 

 

 

    Tüketici mutluluğumuzun vazgeçilmezi kalite ve sağlamlığı, ekonomik fiyatlarla sunmayı vazgeçilmezimiz olarak girip tüm ürünlerimize 2 yıl garanti vermekteyiz. Yüksek standartlı üretim kapasitesinde yurt içi ve yurtdışında bir çok bölgeye ulaşarak ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

 

 

 

 

    Kuruluşumuzun bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en önemli taahüdümüz hizmet ve kalite standartlarını en üst seviyede tutmaktır. Kalite insanın kendisine olan saygısıdır. Coşkun mobilya Dünya çapında büyük önem taşımakta olan. İnegöl mobilya fuarında ürünlerimiz yüksek derecelendirme ile en üst sınıfta yer almaktadır.

 

 

 

 

    Ürünlerimiz patentlidir.