Geri Dön
Basında Modef
Anasayfa / Basında Modef
Fuar Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Sürüyor

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) ve MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, Ticaret Bakanı Sn. Ruhsar Pekcan’ın kapalı alanlardaki fuarların 1 Eylül itibariyle tedbirler alınmak şartıyla yapılabileceğini belirten açıklamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 

 

MODEF EXPO’yu ziyaret eden yabancı ziyaretçi iki kat arttı

MODEF EXPO,  90 ülkeden yabancı ziyaretçiyi 24 bin 647 ağırladı.

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: Türkiye mobilya sektörü bir başarı hikayesi yazdı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'nin, mobilya sektöründe sahip olduğu bilgi birikimi, cesur girişimcileri ve maharetli ustalarıyla dünyada trend belirleyen öncü ülkelerden biri haline geldiğini belirterek, "Yani nereden bakarsanız bakın Türkiye mobilya sektörü bir başarı hikayesi yazdı, yazmaya da devam ediyor." dedi.

 

Katılımcı fuardan memnun, son 5 yılın en yüksek ihracatı

AK Parti Bursa Milletvekili Av. Vildan Yılmaz Gürel ve Belediye Başkanı Alper Taban, beraberlerindeki heyet ile birlikte 40. Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nı ziyaret ederek firma temsilcileriyle bir bir görüşerek istişarelerde bulundular.

 

İnegöl’ün mobilya şöleni başladı

Mobilyanın başkenti İnegöl’de Türkiye’nin mobilya modasına yön veren MODEF EXPO fuarı bugün düzenlenen törenle açıldı. Birbirinden yeni mobilyaların görücüye çıktığı MODEF EXPO 2017’nin açılış törenine ilgi yoğun olurken, fuarda göz dolduran mobilyalar dikkat çekti. Henüz ilk günden itibaren fuara ziyaretçilerin de yoğun ilgi göstermesi üreticilerin yüzünü güldürdü.

İnegöl Mobilyası Dünyanın Her Yerinde

İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği tarafından 2 yıl önce başlatılan Güney Kore pazarı ile alakalı çalışmalar İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteği ile büyüyerek devam ediyor.

İnegöl Mobilya Fuarı'ndan Türkiye Mobilya Fuarı'na

İNEGÖL mobilyasının dünyaya açılan kapısı olan 17-22 Ekim tarihlerinde arasında açık kalan MODEF EXPO fuarı mobilyacıları memnun etti. 84 ülke ve Türkiye’nin çeşitli illerinden 22 bin 147 ziyaretçi fuardaki ürünleri inceledi. MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, yeni fuar alanının tamamlanmasıyla İnegöl Mobilya Fuarı'nın Türkiye Mobilya Fuarı'na dönüşmüş olacağını söyledi.

Çavuşoğlu: Türkiye'nin en iyi mobilyası Bursa İnegöl mobilyası

 Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, İnegöl Modef Expo Fuarını ziyaret ederek mobilyacılara hayırlı işler dileklerini iletti. Çavuşoğlu; Türkiye'nin en iyi mobilyasının İnegöl mobilyası olduğunu da vurguladı.

Bursa 'Modef Expo' Mobilya Fuarı Kapılarını Dünyaya Açtı

Mobilyanın dünyaya açılan kapısı, Türkiye'nin mobilya modasını belirleyen İnegöl İlçesi'nde bu yıl 38.?si düzenlenen MODEF EXPO Fuarı, Bursa Valisi İzzettin Küçük tarafından açıldı.