Geri Dön
Katılımcı Firma
Anasayfa / Firma Profili

ADESSO

C-10

Hakkımızda

Adesso home concept; 2016 yılında ismail ortakçı tarafından kurulmuş şahıs firmasıdır. Bursa/ inegöl ‘ de kurulan firmamız 1.sınıf duvar ünitesi, konsol, masa üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizin tasarımı ismail ortakçı’ ya aittir. Adesso home concept kendi imalatı olan temel parçaları kullanarak bünyesinde 1200 m2 lik alanda üretim yapması maaliyet tasarrufu sağlamakta ve bu da piyasada rekabet gücünü arttırmaktadır.

 

 Vizyonumuz

Adesso home concept yeni firma olduğu için bu yıl ve önümüzdeki yıllar için ilk ihracatla sağlam bir giriş yapmış bulunmaktadır. Firmamız duvar ünitesi, konsol, masa ile piyasada ciddi bir uzmanlıkla rakiplerinden ayrılmaktadır. Bulgaristan, ırak, arabistan, kuzey ırak, mısır…Kısa dönemde bu ülkelere müşteri hizmetleri sağlamaktayız.

 

 

 

 Misyonumuz

Adesso home concept her müşterisine özel ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışacak bir müşteri yönetici atar. Çalışanı ile kalite, katma değeri, onaylı ürünleriyle dünya çapında isteklerinizi karşılamaya ve siparişlerinizi zamanında teslim etmeye adesso home concept olarak hazırız.